Kandidatët për Komisionin e Jashtëm të Vlerësimit dhe Sekretariatin - Ministria e Brendshme
Postuar më: 18/06/2018

Kandidatët për Komisionin e Jashtëm të Vlerësimit dhe Sekretariatin

Në zbatim të nenit 11 e 12 të Ligjit nr.12/2018 “Për vlerësimin kalimtar dhe periodik të punonjësve të Policisë së Shtetit, Gardës së Republikës dhe Shërbimit për Çështjet e Brendshme dhe Ankesat në Ministrinë e Brendshme”Bordi i Përzgjedhjes njofton se kandidatët e kualifikuar për të vazhduar në fazën e dytë të konkurimit për pozicionet e lira të anëtarëve të Këshillit të Jashtëm të Vlerësimit, si dhe për pozicionet e anëtarëve të Sekretariatit Teknik, janë:

LISTA E KANDIDATËVE PËR VENDET E LIRA NË KOMISIONIN E JASHTËM TË VLËRËSIMIT

  1. Alban Uani Mësonjësi
  2. Alida Hiqmet Goxharaj
  3. Ana Bujar Kapaj
  4. Arta Nazmi Lleshi
  5. Artur Sadedin Baku
  6. Bledar Dhoske Ilia
  7. Bledar Qemal Çela
  8. Blerina Gani Quku
  9. Edmond Tahsin Domi
  10. Eglantina Hasan Daulle
  11. Eliot Shuaip Jaupllari
  12. Elton Selfo Muça
  13. Enida Anesti Bukuroshi
  14. Ezmeralda Agim Gjoza
  15. Gezim Muzak Kallajxhi
  16. Gjok Lekë Buna
  17. Juljana Mihal Margariti
  18. Klejda Skender Hasi
  19. Kristaq Nikolla Jano
  20. Laert Hajredin Elmazaj
  21. Liliana Bardhok Toçi
  22. Luftar Demir Murrizi
  23. Marjana Xhemil Çela
  24. Marjeta Nikoll Gjelaj
  25. Miranda Rushit Prifti
  26. Mirela Mehmet Murati
  27. Nertila Servet Sadedini (Murati)
  28. Oljan Riza Kanushi
  29. Pavli Kolë Ymeri
  30. Petrit Mhillë Imeraj
  31. Rovena Hamid Baxhia
  32. Rozeta Nikolin Ivanova
  33. Sonila Musa Kadareja
  34. Suela Esat Pashaj
  35. Suzana Tahir Pasha (Hoti)
  36. Vasil Foto Vasili
  37. Viktor Daut Bërdo
  38. Vojo Sulejman Spahiu

 

LISTA E KANDIDATËVE PËR ANËTARË TË SEKRETARIATIT TEKNIK

  1. Albana Melsi Alimemaj
  2. Alida Hiqmet Goxharaj
  3. Amarildo Ismail Kurti
  4. Arben Skënder Ali
  5. Arta Nazmi Lleshi
  6. Bledar Qemal Çela
  7. Blendi Agim Bimbli
  8. Edmir Shefqet Bullari
  9. Elona Besnik Binaj
  10. Enada Fahri Vruzhi
  11. Enida Anesti Bukuroshi
  12. Enkeleida Melsi Alimemaj
  13. Eralda Ylli Bajollari
  14. Erisa Rushit Çili
  15. Erjena Thanas Bashari
  16. Erlisa Spiro Shkodrani
  17. Esmir Sulejman Rringaj
  18. Ezmeralda Agim Gjoza
  19. Fani Kristo Lavari
  20. Fatmir Mhill Balaj
  21. Floris Besnik Muho
  22. Gent Naum Pejo
  23. Gëzim Rait Selmani
  24. Gjergj Pali Prabibaj
  25. Gjok Lekë Buna
  26. Ilva Janaq Mitro
  27. Iva Artan Guçe
  28. Juljana Mihal Margariti
  29. Klevi Shkëlqim Hajdini
  30. Kozeta Ernest Jana
  31. Laert Hajredin Elmazaj
  32. Liliana Bardhok Toçi
  33. Lorenca Harito Brahimaj
  34. Malbora Pellumb Dinaj
  35. Marjana Xhemil Çela
  36. Marjeta Pal Përlala
  37. Miranda Rushit Prifti
  38. Petrit Mhillë Imeraj
  39. Rovena Hamid Baxhia
  40. Sazan Adem Lisha
  41. Suela Esat Pashaj
  42. Vasil Foto Vasili

 

Kandidatët do të njoftohen nëpërmjet adresës së tyre të email në lidhje me datën dhe orën e zhvillimit të intervistës së strukturuar me gojë.